درباره ما
 

 

ساخت مجتمع تجاری "های سی" از ابتدای سال 1393 شروع و عملیات ساختمانی آن در سال 1394 به اتمام رسید. این مرکز خرید در 4 طبقه با کاربری تجاری طراحی و اجرا شده است:

مجتمع "های سی" در تاریخ 15 اردیبهشت 1395 شروع بکار نموده و افتتاحیه در دو جشن متفاوت و با حضور مجموع 2000 نفر میهمان از جمله مردم پرند و مسئولین سطوح مختلف در اردیبهشت و مرداد 95 انجام شده و تا امروز با شعار " کیفیت، قیمت مناسب و احترام به مشتری" با تمام توان به خدمت رسانی خود ادامه می دهد. همچنین افتتاحیه فروشگاه شهروند بعنوان بزرگرین هایپر مارکت منطقه با مجموعه فضای حدود 7000 متر مربع و 1800 متر سطح فروش و اولین فروشگاه شهروند خارج از محدوده تهران بزرگ، در اسفند ماه 1395 اتفاق افتاده است.

 

 

  • طبقه همکف با 67 واحد تجاری از متراژ 12 الی 265 متری و مجموعا حدود 3200 متر مربع
  • طبقه اول به متراژ حدودی 3 هزار متر مربع شامل 1800 متر مربع هایپر مارکت شهروند و چهار واحد تجاری با کاربری رستوران و فضای بازی می باشد.

- طبقات منفی یک و منفی دو با متراژ حدودی 3000 متر مربع جهت پارکینگ اجرا و آماده سازی شده و در حال حاضر برای مشتریان محترم فروشگاه شهروند بصورت رایگان فعالیت می نماید.

در طراحی و ساخت مجتمع تجاری "های سی" تمامی استاندارد های یک مرکز خرید چه از نظر زیبایی بصری و چه از نظر دسترسی و دید مناسب مغازه ها و دسترسی راحت مشتری به خدمات مورد نظر و چه از نظر زیر ساخت فنی شامل سیستم های اعلام و اطفاء حریق و برق اضطراری پیاده سازی شده است.

از نظر جغرافیایی شهر جدید پرند دارای سه بلوار اصلی شرقی – غربی می باشد که مجتمع های سی بر بلوار شمالی شهر و در منطقه باغ ویلایی و موقعیت بسیار مناسب پرند قرار دارد.

خدمات قابل عرضه در مجتمع تجاری " های سی" بعنوان شیک ترین مرکز خرید پرند مشتمل بر نیاز های اولیه و ثانویه خانواده می باشد. مجموعه ای بزرگ از کالا شامل خوراکی، لوازم خانگی، تنوع بالای پوشاک و کیف و کفش، موبایل و کامپیوتر، اسباب بازی، آرایشی و بهداشتی گوشه ای از تلاش این مجموعه جهت تامین رضایت همشهریان محترم می باشد.

شهر های جدید از جمله پرند همواره شرایط مناسبی جهت سرمایه گذاری را فراهم می کندد و مجتمع تجاری "های سی" بعنوان یک سرمایه گذاری ایده آل دارای مزایای زیر جهت جذب سرمایه گذاران محترم می باشد.

  • این مرکز تجاری جزو معدود مراکز تجاری است که مالکیت قطعی بهمراه سند تک برگ به خریداران محترم ارائه می نماید.
  • این مرکز خرید دارای سند و انشعابات تفکیک شده ( برق، آب، گاز) و بدون بدهی به مرکز یا ارگان خاصی می باشد.
  • مدیریت مجتمع بصورت کاملا قانونی و دائمی بر تمامی خدمات ارائه شده و نگهداری تاسیسات نظارت کامل دارد.
  • نگهبانی و حراست و نظافت مجموعه به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دایر و فعال می باشد.